Były sobie programy..

Były sobie programy..
26 marca 2022 Brak komentarzy Aplikacja Tajko

Jak dobrze pamiętacie ze starego kanału i playlisty związanej z częścią programów, które skończyłem i wrzuciłem na kanał, przerzuciłem całość na nowy kanał, gdzie podejrzeć można tutaj. Niedawno doszedł nowy projekt nad którym siedziałem kawałek miesiąca, mowa o FileModifier, który modyfikuje daty utworzenia/dostępu/zapisu w pliku.

Apka domyślnie miała wyglądać jak wersja Medium, czyli operować na jednym pliku no to jak to ja, zaraz strzeliło do głowy pierdyliard innych pomysł na funkcjonalności i do tego rozbicie tego na trzy projekty bo przecież nie każdemu będzie potrzeba tyle funkcji, więc tak powstała pełna wersja, okrojona tylko do jednego pliku jak i wersja konsolowa, dla każdego coś innego:).

Dodatkowo wszystkie pozostałe aplikacje, które będę wrzucał, są widoczne w zakładce Aplikacje w górnym menu. Gdy będę dodawał kolejne projekty to tam właśnie się znajdą i zapewne wspomnę w paru zdaniach w osobnym wpisie na blogu w postaci ogłoszenia parafialnego :).

Teraz gdy mam pokończone projekty, mogę zająć się jakimiś materiałami na YouTube, pomijam otwarte projekty w bardzo początkowym stanie, nimi zajmować się teraz nie będę (brak chęci), bo zaś najdą mnie różne wizje i zacznę rozbudowywać przez parę tygodni hehe. Tak czy siak postaram się dodawać jakieś krótkie info z linkiem do projektów jeśli coś by doszło do listy jak i na stronie:)

Tagi
O Autorze
Tajko
Tajko Tajko z tej strony:) Obecnie pracuję we Wrocławiu przy projektach desktopowych. Skoro sam się czegoś nauczyłem to i inni mogliby nauczyć się tego co ja w łopatologiczny sposób:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ