Pomoc w projekty

Pomoc w projekty

Pomagam w zadaniach szkolnych, studia jak i projektach na zaliczenie. Głównie związane z aplikacjami desktopowymi, czyli z tym z czym mam do czynienia, ale to nie jest wymóg, nie raz było tak, że ktoś do mnie pisał z różnymi rzeczami w innych językach jak Java, C, Pascal. Niby przy tym nie siedzę i/lub miałem z tym styczność chwilę na studiach, kiedy jeszcze byłem noga z programowania i unikałem tego ustrojtwa jak ognia to i tak udało się w miarę możliwości, chęci i czasu pomóc lub zrobić zadanka dla zainteresowanych.

Więc jeśli masz jakiś projekt obecnie pod .NET desktop WPF/Windows Forms/Console i potrzebujesz pomocy lub szukasz kogoś kto go za Ciebie wykona pod różny poziom np. szkoła średnia, na studia do zaliczenia przedmiotu lub praca inżynierska czy też jakiś program do użytku domowego jak i firmy. To pisz śmiało i zobaczymy co da się zrobić, przyznam, że było trochę projektów dla każdej wymienionej grupy począwszy po proste aplikacje bazodanowe, które zarządzały członkami gildii, herbaciarnie, części samochodowe itp.

Mogę również udzielić korepetycji z tych projektów np. masz pomysł na aplikację, ale nie potrafisz programowania i chciałbyś nie dość, że nauczyć się programować (w moim przypadku C#) to jeszcze tworzyć tą aplikację, no ale o tym więcej przeczytasz tutaj.