Korepetycje

Korepetycje

Od czasu do czasu udzielam korepetycji z nauki programowania jak i tworzenia aplikacji okienkowych (WPF, Windows Forms) w .NET, czyli przy tym przy czym mniej lub więcej siedzę. Możecie mnie znaleźć na dwóch platformach o których czasami zapominam hehe, ale wiadomości e-mail mi o nich przypominają co jakiś czas.

Jak to wygląda?

Wygląda dość prosto, krótka pogadanka o tym ile potrafisz, czego chcesz się nauczyć lub jeśli nie wiesz no to zazwyczaj jest nauka od zera, czyli na chłopski rozum łopatologicznie omawiam podstawy od zmiennych, instrukcji warunkowych po pętle metody i tak dalej. To ile ogarniesz zależy m.in. od tego jak będziesz się przykładał do słuchania, uważania oraz zadawania pytań, o rozwiązywaniu zadań domowych i w trakcie szkolenia, nie zapominając.

Czy jest jakiś limit wiekowy?

Nie, nie ma, możesz chodzić do szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej, na studia jak i być osobą dorosłą mającą swoją rodzinę, firmę itp.:). Liczą się chęci do nauki tak na początek.

Czy to jest dla każdego?

Każdy może spróbować, ale czy to będzie dla każdego to nie wiadomo, kwestia indywidualna czy to akurat podpasi, nikt nie mówi, że każdemu to się spodoba no i ja obecnie tylko przy desktopowej części .NET pracuję, a mamy jeszcze całą masę różności jak część webowa jak ASP.Net, część mobilna Xamarin jak i wiele innych języków i możliwości. Jeśli Ci się C# i desktopy nie spodobają to zawsze możesz próbować czegoś innego.

Czy jest możliwość korepetycji w postaci tworzenia projektu od zera, wspólnie?

Tak, jest taka możliwość, tylko to zajmuje dość dużo czasu, tzn. wiele spotkań, które najlepiej by występowały co max 2-3 dni i trwały lekko po 1-2h, zakładając, że wspólnie by się tworzyło projekt.

Ogólnie wszystko jest do dogadania, wiele zależy od tego czy będę miał czas no i czy będzie mi się chciało to wszystko ogarniać bo nie ukrywając, trzeba się trochę przygotować do tego co będzie i kiedy omawiane, a to czasami zajmuje trochę czasu. Tak czy siak pisz śmiało czy to przez formularz jak i przez powyższe platformy jak i bezpośrednio na meila:)