Darmowe kursy

Darmowe kursy

Po długiej przerwie postanowiłem reaktywować kanał na YouTube, starzy bywalcy znają mnie z Tajemniczy/Tajko, przez brak czasu i częściowe wypalenie, przestałem nagrywać, czasami coś tam wrzucałem, ale nie było to systematyczne jak dawniej.

Ostatnio coś mnie tak wzięło, gdy czekałem na odpalenie serwerów pewnej, gry L.A :), ogólnie myśl reaktywacji chodziła za mną od paru dni no i widocznie akurat wtedy był ten moment i tak zrobiłem reset drugiego konta, dałem info na discordzie, fejsie. Później przez tydzień czasu po korkach, robocie i innych duperelach, siedziałem nad forum, które też trzeba było stworzyć od nowa, po wgrywać i po konfigurować wszystko.. Kolejny tydzień później nadszedł czas na stronę, która czekała latami aż coś z nią zrobię, aż w końcu się doczekała hehe:)

Dooobra to tyle w ramach wstępu. Jeśli chodzi o darmowe kursy, mam na myśli serie na youtube. W planach mam po nagrywać to co było na starym kanale, ale już w nowszej wersji Visual Studio oraz w lepszej jakości. Nie wiem jeszcze czy wszystkie będę takie w pełni kompletne, czy raczej część będzie po staremu, a inne będą tylko do pewnego momentu, a reszta będzie już w kursach do kupienia, zobaczę jeszcze. Tak czy siak mam nadzieję, że w tym roku uda mi się wypuścić przynajmniej jeden płatny zestawik oraz nagrać parę serii na YouTube:)

No to by było na tyle, bądźmy dobrej myśli żeby czas i chęci pozwoliły na nagrywanie i prowadzenie kanału. Jak coś to na fejsie i discordzie macie linki to playlist ze starego kanału włącznie z nagraniami